| DaniTDCI a întrebat:

cand vreau sa instalez win xp imi apare asa
https://www.google.ro/......ps?/search va rog putin ajutor,

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu se instaleaza windows xp din my computer. Da-i restart la pc, si dai bootare, apasat pe F12 sau F10, apare boot menu, si alegi cd-rom ca sa instalezi windows-ul, daca nu te pricepi, du-l la un service, sfatul meu, pentru ca poti sterge fisiere, poti formata aiurea partitiile si tot asa.

| DaniTDCI explică (pentru anonim_4396):

Imi da o eroare cand dau restart si bootez, dar nu e genul ala de eroare cu fisiere lipsa sau corupte, ma gandesc ca poate e ceva de la protectie, sau ma rog,,

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Incearca cu un alt windows xp. Oricum este very old.

| DaniTDCI explică (pentru anonim_4396):

Dap,sunt very old, de oarece nu imi permit un pc mai decent, rulez amd athlon de 2.2 ghz x2, 2 ram si o placa video amr radeon de 200 mb, am gasit problema pana la urma, dar iti multumesc pentru timpul acordat, mult succes

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Tu ai citit intrebarea inainte de a imi da un raspuns flegmatic? AM spus ca windows xp este very old, nu tu, ci mai degraba pc-ul tau, dar voua va place sa comentati aiurea. Crezi ca ma interesa pe mine ce windows iti pui tu? Eu zic ce este windows-ul ca e aparut din toamna lui 90'

| DaniTDCI explică (pentru anonim_4396):

"very old", ziceai ca nu te intereseaza ce windows imi pun, dar ce ai vrea? windows 10? xp e cel mai bun in jocuri de aia incerc sa il instalez, si cu raspunsul ce il consideri tu "flegmatic"nu e asa, credeam ca te referi la pc-ul meu, in ziua de azi xp gasesti la pc-uri mai slabe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaniTDCI):

Da, pentru jocuri la fel de slabe. Iti zic o duma: cel mai bun pentru jocuri e PS4 happy daca vrei sa fii bun cu un raspuns, baga-ti ce windows detii tu, si fa ce stii tu cel mai bine, ori cu un sfat/comentariu de-al meu, tot asa vei face big grin