| kilometru0 a întrebat:

cat ma cost un decodat pentru Iphone 4? cu gevey sau alte variante

7 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

50-70 lei.

| kilometru0 explică (pentru carhartt):

Uite eu am unul care este pe orage -uk se poate decoda ca am inteles ca unele nu se pot decoda

| carhartt a răspuns (pentru kilometru0):

Se poate decoda, nu conteaza reteaua pe care este. Lafel se decodeaza pe orice retea ar fi.

| kilometru0 explică (pentru carhartt):

Ori ce tip de iphone 4 nu
? eu ma refer cu gevey ca ii cel mai ieftin

| carhartt a răspuns (pentru kilometru0):

Da, orice tip de iPhone, numai sa gasesti omul care se pricepe.

Răspuns utilizator avertizat
| vatco a răspuns:

Depinde pe ce retea este blocat. daca vrei sa ii faci unlock trebuie sa stiu reteaua. daca ii faci unlock te ajunge pana la 250 de lei. poti sa ii faci jailbreack singur insa trebuie sa te pricepi putin..sunt destule tutoriale care iti arata fiecare pas. unlockul este cel mai sigur pentru ca ti-l deblocheaza direct de la Apple.