| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre firma Allview, si despre tableta Allview Alldro 3 Speed DUO, se merita sau sa raman la alegerea mea despre Samsung Galaxy Tab 2 7.0".

Răspuns Câştigător
| Vlad_Calin_1989 a răspuns:

Te-as sfatui sa ramai la alegerea ta.cae cu Samsung galaxy tab 2 7.0.
Nu vei fi dezamagit.eu am una si o am de vreo 4 luni iar pana acum nu am avut nici cea mai mica problema.sunt un mare fan al filmelor si crede-ma ca ruleaza si filme full hd.dar asta e doar parerea mea. sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......15672.html
Este o firma micuta romaneasca, piesele sunt produse in China, (la fel ca oricare alta firma) si sunt asamblate la noi, sistemul de operare sub licenta Google si aplicatiile speciale pentru aceasta tableta sunt facute de romani, si in ultimii doi ani au inceput sa aiba produse din ce in ce mai bune. Tinand cont de pret, chiar se merita sa renunti la Samsung, pentru care platesti 25% doar numele, si sa nu uitam ca un Allview poate fi trimis inapoi la firma, daca nu iti place.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Firma romaneasca din Brasov care proiecteaza si asambleaza propriile dispozitive mobile, de la telefoane simple la tablete cu putere mare de procesare si sistem Android. Productia si asamblarea se fac pe undeva in Asia (nu sunt foarte sigur ca e vorba de China) si deservesc in principal piata romaneasca. Nu mi-au trecut prin mana dispozitive de la ei dar opiniile celor care au sau au avut sunt in general bune. Sper sa-ti fie de folos...

| Umbe a răspuns:

Nu recomand nimanui Allview Alldro 3 Speed DUO, eu mi-am cumparat, si la o luna jumate am dus-o inapoi.