| RobertEnache1992 a întrebat:

ce piese pot pune de la laptop la calculator

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Doar componente externe! Tu la ce te gandeai sa inlocuiesti? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți folosii componente hardware interne ale unui laptop la un desktop (pc). Au o alta 'geometrie'. Desigur, e viceversa.

| dulgherunicu a răspuns:

Nici una

| alextotal a răspuns:

Salut. Doar componente externe.

| fldany2013 a răspuns:

Nu prea poti pune componente din calculator pe laptop pentru ca in calculat toate sunt triple de marime sau ai putea sa pui hardiskul cu un convertor, FUNDA?

| GabiIsBack a răspuns:

Cu cablu USB poti pune orice, sau daca au amandoi bluetooth.