| alexutzu3000 a întrebat:

Sall TPU, ce tableta de 10.1 sau 10 sau 9.7 inch imi recomandati, bugetul fiind 1200 lei.cel mai rapid raspuns primeste funda :d

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Musai diag aia?
La 7 inch ai o varianta super:
Asus Nexus 7 varainata 2013, cu cpu snapdragon de 1.5 ghz quad-core; 2gb ram; android 4.3; camera principala de 5mp si secundara; ecran full hd; gpu adreno 320.
La 1200 gasesti varianta 16gb fara 3g.

| Garsonfane1979 a răspuns:

La 850 ron e un quad core cu 10. 1inch http://bit.ly/1dcYAb7

| kegrtteger a răspuns:

Tableta Prestigio. Pe asta o am si eu si este foarte buna

| SUPRAFAN a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Tab 2 10.1 inch, eu detin una si sunt multumit de ea.