| Georgestaff08 a întrebat:

cineva mi-a dat sa fiu administrator la o pagina dar nu mai vreau sa fiu ce pot face

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Roi pe cel care te-a facut administrator sa te scoata :*

Răspuns utilizator avertizat
| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

La ce pagina?

| Georgiana0216 a răspuns:

Depinde de ce pagina vorbesti happy
Daca e vorba de o pagina pe facebook e simplu.Fie postezi pe pagina cine vrea sa fie noul administrator si daca se ofera cineva ai rezolvat problema(umbli la setari si te scoti de la administrator, sau pui pe altcineva sa faca acest lucru), fie stergi pagina big grin.

| DariaNegulescu a răspuns:

Ori rogi pe cineva care mai e administrator sa te scoata, ori te scoti singura. Intri la Edit Page-. Manage Admin Roles, cauti numele tau si dai ca vrei sa nu mai fii. Sper ca ajuta. happy