| AdrianDinamo a întrebat:

Cum fac sa imi schimb poza de profil de la facebook fara sa o decupez(daca o decupez imi sterg si comm-urile si like-urile)? Am mai avut poza respectiva de profil dar acum cand vreau sa o pun din nou imi cere sa o decupez.Cine ma ajuta primeste funda!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca poza respectiva nu ai mai folosit-o niciodata ca poza de profil, neaparat trebuie decupata. Dar daca ai mai folosit-o du-te la fotografii, fotografiile tale, si dai editeaza sau sterge pe fotografia repectiva, bifand seteaza ca fotografie de profil.

| AdrianDinamo explică (pentru Jipa95):

Tot asa imi zice.imi cere sa o decupez

| Jipa95 a răspuns (pentru AdrianDinamo):

Pai daca n-ai mai folosit acea poza la profil niciodata, trebuie sa o decupezi!

| dariuswar121 a răspuns:

Nu nu iti sterge commurile si likeurile.

Cred big grin