| Rootkit a întrebat:

Cum fac sa-mi pun doar un nume pe facebook gen : Razvii sau doar Adrian? Sau nu se mai poate? Dau funda. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Адина a răspuns:

Scuze că mă uit acum, csf şi eu :)).
Uită-te aici : https://www.youtube.com/watch?v=5cScZSY9sEM
TOT EŞTI NAŞPA, PA.

3 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Dai la setari dupa general si dupa modifica nume si il modifici!

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Prima data trebuie sa iti faci adresa e-mail. Apoi, mergi la facebook, scrii tot ce ti se cere, si gata.
In caz ca ai profil de facebook, dai la setari, apoi la " General " si iti alegi alt nume, la sectiunea " Nume Complet ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti scrii numele de 2 ori. De exemplu la numele de familie Razvan, iar la prenume tot Razvan. Pe facebook iti va aparea doar Razvan, nu Razvan Razvan. Asa a facut si un prieten de-al meu si are pe facebook doar un nume. Cred ca stii sa intri la setari si sa iti schimbi numele.