| NagatoTenseiHD a întrebat:

Cum pot sa fac level la urmatorul joc : Naruto-Area #1... Uitati si siteu :http://www.naruto-arena.com/characters-and-skills/

In fine. Puteti sa ma ajutati va roog mult. Dau funda la cel mai bun raspuns;)

Răspuns Câştigător
| IchigoFullbring a răspuns:

Deci pentru a juca naruto arena trebuie sa iti faci cont la register dupa ce te inregistrezi dai la start playing dupa aceea iti creezi echipa poti muta cu mouseul caracterele inapoi pe imagine si poti sa pui altele sau poti sa dai dublu click pe caractere si se muta singure dupa ce ti-ai creat echipa dai la ladder game,dup ce ai intrat la ladder game si incepe jocu te uiti la atacuri si la aparari si vezi ce fel de jutsu folosesc adica de ex:ninjutsu, taijutsu, genjutsu, blodaine si black(adica negru)
si dupa ce ai vazut ce ninjutsu folosesc te uiti la damage adica te uiti sa vezi cat scrie damage de ex:damage 40, damage 20, damage 60..etc.
dupa ce ai ales atacurile le pui pe adversar adica dai click pe atac si dai click pe adversar dupa ce ai ales atacu si l-ai pus pe adversar dai pe bara de timp adica acolo unde de scurge timpu sti tu dupa aia iti zice acolo taijutsu, blodaine, ninjutsu si genjutsu si o sa iti apara la unele sa dai +, dai + si dai ok si atcuni atacurile isi fac efectu
Bafta si sper c te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| IchigoFullbring a răspuns:

P.S:trebuie sa castigi ca sa faci level

| Maier_Roby_1996 a răspuns:

Imi spuneti si mie va rog cu ce echipa pot sa ma fac jounin la naruto arena am toate characterele genin, chunnin, mising-nin, anbu dau funda