| Cold a întrebat:

big grin Mi-am cumparat si eu Sony Ericsson xperia x10... si nu stiu cum sa trimit fisiere folosing bluetooth-ul am intrebat la vodafone de unde este telefonul si ei ziceau ca aplicatia trebuie descarcata voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Http://www.softpedia.com/progDownload/BlueSoleil-Download-101364.html e locul de unde poti downloada softul (apasa Mirror 1 acolo).E cel mai folosit program pentru transfer de fisiere pe telefon.

| TheSpecialOne a răspuns:

Ce aplicatie ca doar are bluetooth din start? De unde vr sa timiti fisierele? computer-telefon sau cum?