| lombardi a întrebat:

Daca se poate sa ma ajutati cu niste linkuri pentru un antivirus nu free ci pe bani dar care sa aiba versiune trial mai mult de 30 de zile, cat se da de obicei. Am auzit ca sunt antivirusuri care dau licente trial chiar si pana la 6 luni sau pe un an?! Sau ceva serialuri cu care se poate activa un antivirus scump pe mai multe luni. Deci pana la urma vreau un antivirus pe bani care sa fie gratuit pentru mine folosind trialuri mai mari de 30 de zile, pe cateva luni. DAU SI FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

AVG Internet Security 2014 descarca de aici versiunea trial http://www.avg.com/eu-en/internet-security
Si iti dau o licenta pentru 1 an de zile prin mesaj privat.

Bafta!

| lombardi explică (pentru neluL):

Multumesc dar chiar aseara am descarcat AVG Internet Security 2014 si am gasit un serial de activare pe net, mi l-am pus, am activat si acum am licenta pana in februarie 2018, deci am AVG IS 2014 pe cativa ani, am procedat bine cum am facut? daca vrei scrie un mesaj si iti dau serialul cu care l-am activat, daca ai nevoie de el! sper ca am procedat corect happy

| neluL a răspuns (pentru lombardi):

E OK!

3 răspunsuri:
| Moartea69 a răspuns:

Saalut nelul daca poti sa imi dai si mie licenta pentru avg 2014 pentru un timp indelungat