| Balus_Mario_1998 a întrebat:

..dau funda. Imi puteti zice va rog daca xbox 360 merge fara sa fie bagat in priza? Am vazut pe internet cand l am comandat ca in pachet nu scria ca era cablu pentru asta deci nu exista in pachet sau nu trebuie sa se mai faca observatie?

Răspuns Câştigător
| ShisuiUCH a răspuns:

Trebuie sa-ti vina si un cablu de alimentare la el, este imposibil sa-ti mearga fara sa-l alimentezi

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imposibil sa nu ai cablu. Cum crezi ca poate functiona?

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cablu baterie externa exact ca la laptop

| OmulTalentat a răspuns:

Cum sa mearga fara sa fie alimentat la o sursa de curent? laughing))(
Cablul de alimentare trebuie sa fie inclus in cutie

| Balus_Mario_1998 explică (pentru OmulTalentat):

Daca nu stiam... date n ***

| OmulTalentat a răspuns (pentru Balus_Mario_1998):

Ai tu pųla? laughing))