| DaniTDCI a întrebat:

Sall TPU, de azi am luat in proba de la un prieten o placa video ATI radeon force 3d e ceva de gen https://www.google.ro/......ps?/search problema este urmatoarea: placa mea video din pc de de 200 si ceva de mb, iar placa ce am primit-o e de 1024 mb,dar ruleaza greu, am un procesor AMD athlon de 2 gh,nu cred ca conteaza,pc-ul meu e pe ddr2, iar placa video ca am primit-o e pe 3, ce as putea face sa mearga cat de cat bine? ca de exemplu in cs:go,sa duc cu cateva fps mai mult dau funda, apropo driver am instalat

2 răspunsuri:
| iPaladinus a răspuns:

Cati gb de ram ai?

| DaniTDCI explică (pentru iPaladinus):

Am descoperit problema, nu mai aveam pasta la procesor, si orice placa video puneam, imi rula greu