| sheamus12 a întrebat:

Sall TPU
de cateva zile mi sa virusat pc-ul si l-am devirusat cu est nod32
si cand am restartat pc-ul mi-a aparut windows memory diagnostic tool si mi-a zis ca am hardware problem
am zis ca e problema cu ramul asa ca am facut niste teste.
imi cumparasem 2gb ram in plus.cu toate placutele de memorie aveam hardware problem, cu cele vechi tot aveam si cu cele noi nu aveam. bineianteles ca am scos ramul vechi.acum intrebarea e:CE PROBLEME POATE AVEA VECHIUL RAM?

4 răspunsuri:
| sheamus12 explică:

Dar atunci de ce imi zicea hardware problem?

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, schimba placutele intrele ele, curata de praf, daca le citeste, nu are nimic ram-ul, incearca sa le schimbi, posibil va merge, sau incearca alt windows, intra in bios si vezi daca le citeste pe ambele, si daca le citeste nu ar fi problema cu ram-ul, incearca sa le schimbi intre ele totusi, succes

| BitzaYlg a răspuns:

Asa imi aparea si mie cate odata.dar nu a patit nimic pcu meu, iti recomand sa reinstalezi windows-ul si sa iti iei antivirus dupa ce l-ai reinstalat

| mariuscrazy09 a răspuns:

Nu-i nici o problema din cauza ramului e din cuza virusilor cel mai bun saft al meu este sati instalez windows din nou si sai dai un format complet la pc ca sa sterga toate fisierele corupte