| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. De ce cand pornesc PC, booteaza windowsul si se aude acel zgomot specific intrarii in panoul de selectat user, dar nu vad nimic? Adica apare numai Starting Windows dar a trecut de asta, si daca dau enter, bag parola, dau enter se aude aia specifica logarii pe un cont. Adica eu doar de la tastatura pot face ca vad Starting Windows. Am avut aceasta problema mai devreme, am umblat in BIOS si am rezolvat-o, dupa shut down iarasi a aparut. Ms.

Răspuns Câştigător
| andrefrancais a răspuns:

Foloseste system restore din control panel si revino inainte de asta.
sau poate o fi vreun update de vina.

| costinvlad explică (pentru andrefrancais):

A fost din BIOS de la boot efi file ceva de genu, l-am adaugat si gata. Am bagat windows 10, si gata. Ms.