| JockerStoica a întrebat:

De ce se zice Ca Baietii Nu au Voie Sa Bea Ceai De Tei? Va rog Da-timi Raspunsuri Bune.

7 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

1. Categorie greșită(de-a binelea)
2. Ai ceva probleme cu tastatura?
3. Nimeni nu zice asta, încearcă, poate n-o să mori.
*I don't want to live on this planet anymore*

| pwp a răspuns:

Nu am azit niciodata de asta... oricum, e doar o prostie.Stai linistit happy

| conan20 a răspuns:

Babele zic ca daca bei ceai de tei ca baiat ramai impotent

| JockerStoica explică:

DarQueen Esti Cam prost nu ti se pare? f. ututi mortii matii

| CoxOno a răspuns:

Din cate stiu eu de la parintii mei, cam asta am anteles eu : '' nu e bine sa pui mult tei cand vrei sa faci un ceai si sa al dai la un copil mic, mareste riscul de ipotenta ''doar can-d sunt copii mici''

| addha a răspuns:

Este un mit din batrani care spune ca produce ipotenta, dar nu este adevarat! Ceaiul de tei produce somnolenta, baut in cantitati mai mari poate face excitatrea mai dificila si erectia mai slaba, dar in nici un caz nu produce ipotenta. Medicii nu au afirmat acest lucru.

| derivatorul a răspuns:

Pentru ca te incalzestii si vei incepe sa transpiri