| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme mi-am luat un samsung corby si as vrea sa vad ce parere aveti despre acest telefon. Eu unul sunt multumit de el dar vreau sa vad si parerea voastra Astept raspunsuri!

2 răspunsuri:
| roby096 a răspuns:

Eu nu mi-as lua un telefon Samsung, fara android. In primul rand e cam degeaba, n ar un sistem propriu si la fel ca si lorena zic, e bun de dat telefoane si de primit, in rest... nu cred ca vei gasi teme si aplicatii pentru el.

| Lorena08 a răspuns:

Decat fara telefon, mai bine cu Samsung corby.Cam asa sta treaba cu el.E bun de dat si primit telefoane,respectiv mesaje, dar atat.O sa-ti cam creasca tensiunea cand o sa realizezi ca in lumina zilei nu vezi nimic pe ecran.(ca sa nu mai vorbesc de soare), iar atunci cand ii scoti carcasa din spate ai mare grija fiindca bateria cade fara ca tu sa vrei.