| device a întrebat:

De curand am cumparat un Alcatel pop c7 si acum cateva zile am instalat un recovery de (Alcatel pop c2) iar acum telefonul se aprinde si arata decat logoul sta 15-20 sec se opreste si porneste iar.Nici in recovery nu pot intra si nu stiu cum sa instalez romu telefonului.
Rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Tpufan123 a răspuns:

Nu cred ca e doar bateria, du-te la service, am pățit și eu la fel, se aprinde cu logo și pornește iar și iar, poate fii un consumator la baterie

2 răspunsuri:
| device explică:

Multumesc!

| Cheveresan_Alex_1976 a răspuns:

Bateria proabil