| redfear2694 a întrebat:

Deci cand deschid PC-ul imi apare eroare cu Microsoft Visual Runtime Library C++. Dar doar de cand am descarcat Half Life si Counter Strike 1. 6 si imi da eroare asta la orice program! Va rog ajutati-ma! Dau Funda happy Plzz PLzz HELP

Răspuns Câştigător
| redfear2694 explică:

Perfect.Ma bucurhappy

8 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Dezintaleaza-l si vezi daca mai face asa, si scaneaza pc-ul sa vezi daca ai vreun virus

| redfear2694 explică (pentru sylar2007):

Am dezinstalat jocul si tot asa face la orice program, l-am scanat si am dat repair si tot asa crying

| sylar2007 a răspuns (pentru redfear2694):

Instaleaza-ti iar windows-ul, iar atunci cand il instalezi sa nu alegi optiunea aia unde pastrezi ce era in windows-ul precedent!

| redfear2694 explică (pentru sylar2007):

Ms am facut asa si acum merge bine big grin

| redfear2694 explică (pentru redfear2694):

Perfect.Ma bucurhappy

| KeporLove a răspuns:

Ai gresit catergoria.
Oricum incearca http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=3387

| redfear2694 explică (pentru KeporLove):

Nu ma lasa sa-l instalez

| KeporLove a răspuns (pentru redfear2694):

Dami un mesaj privat cu adresa ta de mess!

| redfear2694 explică (pentru KeporLove):

Stai lasa frate trebuie doar descarcate din nou big grin...