| Shinobi589 a întrebat:

Din ce cauza atunci cand folosesc tastatura telefonului imi sare de la capat de rand, imi scrie cu majuscule sau imi pune alta/alte litere/cifre/etc. Am instalat alta tastura si problema persista, am dat si restart din fabrica si problema e prezenta. Vreau sa spun ca am folia de sticla crapata si Android 5.1

Răspuns Câştigător
| RoyalJakiro a răspuns:

Astfel de defectiuni apar cand este crapata folia de sticla sau chiar touchscreen-ul. Am avut si eu probleme similare la un Samsung S4. Dupa ce am schimbat touchscreen-ul, problema a fost rezolvata. Bafta!

4 răspunsuri:
| Shinobi589 explică:

La mine doar folia este sparta și problema nu apare mereu, doar uneori

| Shinobi589 explică:

Am dat folia jos și problema încă e prezenta

| LeVej a răspuns:

Dă folia jos.

| scottmason a răspuns:

Astfel de defectiuni apar cand este crapata folia de sticla sau chiar touchscreen-ul.
json formatter https://jsonformatter-online.com