| vdamian67 a întrebat:

Din greseala am sters folderul Java si au ramas niste foldere acolo si cand incerc sa le sterg nu ma lasa! Imi zice cam asa,, i need permision to perform this action ",, you require permission from SYSTEM to make changes to this folder ". Si nu ma mai lasa sa-l instalez din nou imi da eroare la instalare imi zice cam asa la instalare,, sa sterg totul din folderul cu pricina ". E instalat in Disk C. Daca il instalez in D sau in E nu ma pot juca minecraft. Zice sa instalez Java.

P.S=Am windous 7 professional! Am incercat si cu Unloker dar nu merge!
Funda cel care ma ajuta

1 răspuns:
| aCek1ng a răspuns:

Intra pe contul administratorului si sterge-l happy