| Ditu_Sergiu_1994 a întrebat:

imi spuneti va rog cu ce program pot filma in jocuri pe telefon eu am Sony xperia miro va rog imi spuneti? email sergiu_ditu@yahoo.com

1 răspuns:
| zBogDDy a răspuns:

Sa filmezi jocuri de pe telefon?laughing)
Nu exista astfel de program, calculatorulu poate executa mai multe comenzi in acelasi timp, de ex sa ai in bara:mes, facebook, skype...
Dar telefonul numa un joc sau o aplicatie poate rula in acelasi timp...
Nu exista program cu care sa-ti filmezi jocurile de pe telefon!