| GabyGaby7329 a întrebat:

Imi va aparea iconita "Get Windows 10" daca mi-am activat Windows-ul 7 Home Premium cu Windows 7 Loader?

Multumesc!

Funda!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, o să-ți apară.

| halogen001 a răspuns:

E posibil sa apara. Daca se doreste trecera la w10 si nu apare, atunci se poate instala w10 in mod upgrade (de pe dvd, stick, hard disk) si daca in timpul instalarii calculatorul e legat la internet, va primi licenta pentru w10.

| Otto2014 a răspuns:

Se poate, dar se poate si sa descarci de pe site-ul lor, testat de mine.
https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10ISO

Eu momentan am trecut inapoi la windows 7, imi place mai mult.