| florinmare89 a întrebat:

Sall TPU, in ultima vreme (am windows 10 ) si il am de ceva vreme iar acum in bara aceea nu mai imi apar programele si cand sa inchid PC-ul nu mi se deschide acel meniu, stiti care e problema? Va rog chiar am nevoie de ajutor.

4 răspunsuri:
| pattlebass a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul!
Altceva nu stiu.

| Darius_Pitariu_1998 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa restaurezi setarile din backup, sau sa reinstalezi Windowsul.

| florinmare89 explică (pentru Darius_Pitariu_1998):

Si cum as putea face asta?

| Darius_Pitariu_1998 a răspuns (pentru florinmare89):

Daca ai facut backup la instalarea windows-ului mergi la sectiunea Restaurare https://support.microsoft.com/ro-ro/help/17127/windows-back-up-restore. daca nu cauta pe cineva care stie sa reinstaleze windowsul sau du-l la un service.