| Frumystefy a întrebat:

Sall. TPU la tableta am avut parola cu model si a venit la mine o verisoara mai mica si mi-a blocat de tot tableta... a facut de prea multe ori modelul si trebuie sa scriu contul google si parola si nu imi mai amintesc nimic din cele doua... Ce sa fac sa o deblochez?

Răspuns Câştigător
| Dienutza25 a răspuns:

Scrie numele tabletei tale pe youtube si alaturi factory reset. Urmareste un tutorial si fa la fel. O sa mearga..Asa am patit si eu. happy Fundita? :3

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WithoutName123456789 a răspuns:

Apasa simultan butonul de power si butonul de volum jos, cand tableta este oprita.Iti va aparea factory data reset si iti vei reseta tableta, asta e singura solutie.

| Ciprian996 a răspuns:

Incearca sa iti recuperezi contul google de pe alt dispozitiv sau cauta prin email mesajele primite de la google ca poate gasesti vreun indiciu. sau intra pe youtube ca sunt o multime de modalitati cum sa deblochezi un android fara parola/model

| Ene_Alexandru_1998 a răspuns:

Resetare din butoane