| AAAdelin a întrebat:

La un Huawei Ascend G300 am cateva intrebari :
Cum pot face sunetul, adica sa sune si el mai tare ca de abia il aud?
Cum pot sa intru in modul recovery al telefonului? La Samsung galaxy gio se apasa tasta HOME si cea de pornire.
Cum il pot roota? Stiu ca pierd garantia... asta e doar pentru mai tarziu.
Cum se intra in modul download, adica acest telefon se poate flashui cu un soft gen Odin?
Eu am android 2.3.6 pe el, daca ar fi sa ii fac upgrade la... o alta versiune de soft licentiata asi putea sa ii dau downgrade inapoi la versiunea de 2.3.6?
Multumesc anticipat si cel care v-a raspunde la cele mai multe intrebari ii voi da funda!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Asculta-ma cu atentie, fie ca te superi sau nu. esti un alt exemplu bombardat cu ifnormatii si care nu stie ce face. Tu da-i cu odin, c a ais a faci brick(odin e doar petru samusung). Legat de root si ce mai vrei tu, nu o sa prea gasesti, deoarece nimeni nu s-a chinuit sa modifice soft-ul.

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Ai facut update-ul de la Vodafone? Rezolva problema cu sunetul. Se poate roota, se poate flashui si o sa apara si android 4.0.3 ICS luna asta. Mai ai rabdare

| catix a răspuns:

Se poate updata la android 4.0.3
o sa te cam dea pe spate versiunea
sper sa nu iti prinzi urechile
succes

| Costy88_2109 a răspuns:

In legatura cu ce a zis ''srsdani'':soft modificat pentru el gasesti pe modaco.com dar eu nu am gasit rom manager pentru el ca sal pot flashui(daca stie cineva sa-mi zica si mie