| MoloPopo a întrebat:

Ma scuzati de categoria grestia, nu se va mai repeta dar am nevoie urgenta de un raspuns(pentru ca stiu ca doar de la TPU pot primi ceva calumea).

Am instalat pe un laptop Asus in dual boot windows xp si windows 7.Astazi,am observat cu stupoare ca windows xp nu mai functioneaza.Cand apesi enter pe el(in Boot Manager) imi arata ecran negru si doar atat...Nu se mai aprinde.In schimb Windows 7 merge ca uns.(de pe el va scriu acum)...De la ce poate fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postare gresita, nu se refera la Dragoste si sex.

| gabyrazvan11 a răspuns:

Poti sa-mi spui si mie cum ai instalat xp in dual boot, te rog?