| Dark89 a întrebat:

Mi-am achizitionat si eu o camera digitala KODAK MD41 dar fara cablu de date si incarcator...Am cautat prin magazine si nu gasesc cablu de date sau incarcator.este recomandat sa folosesc un incarcator universal sa incarc bateria?

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Nu, dar va trebui sa gasesti unul care este compatibil cu camera respectiva (conectorul potrivit, acelasi amperaj etc). Poti incerca aici (http://www.4lifetime.ro/Kodak--70.html). Daca nu gasesti acolo ceva compatibil, citez de pe site-ul respectiv "Lista de produse compatibile poate fi incompleta, daca nu gasiti produsul cautat contactati-ne!" si "Nu ai gasit acumulatorul sau alt produs cautat? Nu-i nici o problema, o parte din produse nu sunt afisate pe site. Trimite-ne un mesaj pentru a il achizitiona."

1 răspuns:
| Dr4gos a răspuns:

Poti sa-l incarci cu unul universal, dar...ti se strica mai repede bateria.