| DaniTDCI a întrebat:

Sall TPU,mi-am facut un stick bootabil cu rufus,si cand sau sa repornesc pc-ul si sa inceapa instalarea windows-ului imi zice ca lipseste eula(termenii si conditile), e al 5-lea windows pe care il pun pe stick si tot asa imi arata,precizez ca vreau sa instalez windows xp,actual am windows vista si am bootat stick-ul prin ntfs, funda!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Fa stick-ul bootabil cu: windows 7 usb dvd download tool - iar daca nu o sa mearga atunci descarca un alt windows pentru ca ala are probleme! Link:
http://www.go4it.ro/......l-5281640/

| tpuuser999 a răspuns:

Din cate stiu, aceasta problema apare daca ai o versiune veche de Rufus.