| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat recent (acu vreo 3 zile) Yahoo Messenger 11.Cand vreau sa il instalez Imi zice,, Please clear at least 100mb of disk space and try installation again"Ce trebuie sa fac?
P. S:Am defragmentat C si D
P. S2:Am 10 GB liberi :@

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Verifica daca nu cumva ai un antivirus cu carantina, si daca da, sterge fisierele din carantina. Uneori se aduna acolo multe si ocupa spatiu. De asemenea, goleste c:\windows\temp. Dar cel mai bine ar fi sa instalezi CCleaner, ala iti curata tot ce e nefolositor pe hard-disk. Succes!

| florin1979 a răspuns:

Nu trebuie defragmentat, trebuie sters din partitia C partitia cu windows este prea plina si nu are loc sa se instaleze messul! vezi ce foldere ai ce nu iti trebuiesc si muta-le in D sau sterge-le definitiv, inclusiv din cosul de gunoi!

| eandopuncttk a răspuns:

laughing nu mai ai spatiu pe c probabil

| dedu13 a răspuns:

10 gb liberi numa in C