| Afganistanu_9917 a întrebat:

Nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s3 si Ps3 (Playstation 3 ). Care sunt avantajele si dezavantajele, si de ce sa cumpar. Cel mai bun raspuns FUNDA!

5 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Samsung galaxy s3 e cu mult mai performant si mai bun decat ps3.pe el poti sa iti descarci multe jocuri. deci in concluzie Samsung galaxy s3 (ai 2 in 1)happy

| Andr3iutz a răspuns:

PS3 daca vrei jocuri.dar adauga ca un joc costa 120-200 lei...
Eu unul as merge pe S3.

| maryusmono a răspuns:

Salut i-ati S3, poti sa joci jocurile se misca si se vad la fel de bine (crede-ma am eu unul) si in plus poti face mai multe cu el decat ai face cu un ps3

| Pacurar_Ciprian_1997 a răspuns:

Samsung galaxy s3 deoarece este mai special de cat Ps3, cred eu straight face, si este portabil

| ROECODE a răspuns:

Pai playstation e o consolo de jocuri nu se compara cu galaxy s3 din punct de vedere al jocurilor dar si pe galaxy merg jocuri foarte distractive dar daca ai o plasma mare iti recomand ps3