| Stefan_Andrei_1995_deQ7 a întrebat:

Sall TPU, poate cineva sa imi spuna de ce windows-ul meu imi ocupa 600gb (am windows 10 pro)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Imposibil! Poate ca ai un virus!

| PainTech a răspuns:

Imposibil ca Windows sa ocupe 600 GB. Tu ai masurat toata partitia C: presupun. Acolo sunt mai multe lucruri ( cum ar fi programe, drivere, fisiere, fisiere temporare, etc. ), nu doar sistemul de operare.

| flixbuster a răspuns:

Un Windows 10 Home Romanian 32 biti fara nimic altceva instalat si cu toate update-urile la zi ocupa 11 GB.