| gAbY4Fun1 a întrebat:

Recent mi-am dat un system restore la laptop si cand am pornit laptopul mi-a aparut asta: failure configuring windows update.
reverting changes windows 7
PLz help pe nu imi intra in windows! Ce fac? il las asa sa tot faca chestia aia pana merge? PLz help.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Ai oprit automatic updates(confundând Windows 7 cu Xp), iar în momentul în care sistemul vrea să se restoreze nu mai poate face asta din cauza că depinde de automatic updates.Această funcție e doar în terorie utilă, ca în practică nu e buna de nimic.Mai bine funcționează „last known good configuration". Suuces

2 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

Cand dai system restore poate dura pana la 20-25 min.lasa pana se termina.nu e nimic rau

| Nutzu_Miron_1992 a răspuns:

Vreu si eu sa stiu cum ai rezolvat