| costinvlad a întrebat:

Sall. TPU. Stiti cum pot face ca ecranul la telefon sa nu mai se stinga/blocheze din cauza inactivitatii? Altceva: In aplicatii apar ads, video scurte, etc, stiti voi ce. Dupa ce se termina video exista aplicatii ca sa reintre in aplicatie/dispara acel video de pe fundal? Am nevoie de aceste lucruri pentru o aplicatie numita bitcoin miner. Ms mult de tot.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate scoate din functiune functia de salvare al energiei din setari, dar - cu ecranul aprins tot timpul - bateria se va descarca in maxim 3-4 ore.
Daca vrei sa scapi de adds-uri si reclame, foloseste un antivirus si un addblocker.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setări-Afişaj-Luminozitate

| costinvlad explică (pentru anonim_4396):

Dar pentru ads din bitcoin miner? Ms.

| GabrielCatalin9 a răspuns:

Setari-Afisaj-Luminozitate