| SebyGuy a întrebat:

Toata lumea cu care am vorbit despre telefonul Allview v1 viper spune ca este un telefon prost, se strica repede, nu merita dati atatia bani pe el.....Este adevarat si daca da spuneti-mi un telefon in 1100 lei mai bun.

Răspuns Câştigător
| EmylyaEmy a răspuns:

Sincera sa fiu, nu am testat niciodata un Allview v1 viper, insa pot sa iti spun doar ca am un Samsung Ace Plus de peste un an jumatate si sunt tare multumita. Nu s-a stricat niciodata, nu s-a inchis brusc, nimic momentat. Poate urmeaza si partea aia, insa pana in acest moment totul a fost mai mult decat bine.
Bafta in alegerea telefonului!

3 răspunsuri:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Din cate observ, pare un telefon "overpriced". Avand in vedere ca e Quad-core pare bun, dar display-ul are culorile foarte inchise, un alt dezavantaj ar fi Jelly Bean ( eu unu' nu-l suport ).
Vreau sa precizez ca nu am avut telefonul asta, dupa parerea mea e unul OverPriced si nu e chiar asa bun.
Un telefon foarte bun la 800-900 lei : http://www.emag.ro/......EQSLNBBBM/

| Crantea_Mariela_1990 a răspuns:

Pai eu, sa fiu sincera am avut un Allview Vipe S si mi-a dat cineva peste mana, iar telefonul, tinand cont ca era la 5 metri cel mult distanta de pamant a fost scapat pe carcasa si s-a spart ecranul, iar reparatul costa in jur de 320 de lei. Eu una zic ca e telefon bun, in afara de display, acela se strica repede. Eu ti-as recomanda un Nokia Lumia 635, eu am avut si l-am scapat si nici macar o zgarietura nu a avut.