| stefanrokar a întrebat:

Uitati am un computer Windows XP 2003 si debea l-am curatat de 4 virusi dar mi-am sters totodata si toate programele.Cand dau la Start, la Programs scrie Emptity,iar cand instalez unulnu imi apare nici iconita, doar fereastra, iar la Programs scrie tot Emptity.
Ce sa fac?!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Instalezi din nou windows, acei viruși au stricat regiștrii windowsului.

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Nu m-am putut abtine. 'Emptity'? De doua ori?
On-topic: nu stiu ce ai facut tu pe sistemul tau, cel mai sigur si rapid ar fi sa reinstalezi Windows-ul.

| jhonny999 a răspuns:

Reinstaleaza Windows.
Devirusare cu Nod 32.

| GigiBecali123321 a răspuns:

Nu iti apare acolo deoarece nu ai selectat optiunea sau programul instalat nu are optiunea de a-si face scurtatura in Programe Files.Iar tie iti scrie acolo deoarece e gol.Adica nai nici un program.