| ali17 a întrebat:

Sall TPU, URGENT! Puteti sa-mi spuneti cum pot sa fac o imagine alb-negru?, eu am doar 1 cartus alb-negru si nu am color, vreau doar sa-mi spuneti cum pot sa fac imaginea alb-negru, imprimanta: Canon pixma mp250

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să o modifici. Imprimanta ta va scoate automat imaginea alb-negru.

| georgeceltoma a răspuns:

Poti sa scrii intrebarea asta mai concreta? imaginea este alb-negru si se imprima color? cu toate ca tu ai un cartus alb negru? sau la ce te referi?

| Dany17 a răspuns:

Poti sa redactezi imaginea si online sau sati scoti o programa si o faci acolo cu efect alb negru... de ex. www.picmonkey.com te duci la effects si pui Black and White