| poilkjmnb a întrebat:

vreau sa imi fac un abonament la cosmote si nu stiu ce telefon sa imi iau! ma gandeam la un galaxy grand! voi ce imi recomandati? sa fie acceptabil la bani :*

2 răspunsuri:
| DenimM a răspuns:

Un galaxy grand e foarte destept, e asemanator unui s3 numai ca e putin mai mare grandu, la bani stiu ca la liber e in jur de 800 lei...iar la abonament nu stiu exact dar eu zic ca e acceotabil daca el e 800 lei. Ar fi sa dai vreo 3-4milioane cand il iei, apoi in jur de 50lei poate chiar mai putin pe luna, dar iti spun inca odata ca un grand e foarte destept si aratos si mi se pare ieftin telefonul la 800lei...pt. un asa telefon

| LoriCupcake a răspuns:

Un telefon practic si foarte rezistent ar fi Samsung Galaxy Ch@t. Are si touch si tastatura qwerty! Il am de mai bine de 2 ani si l-am scapat de zeci de ori pe jos fara husa si de alte zeci de ori cu husa! Este plin de tot felul de aplicatii, cardul si memoria lui sunt si ele full si merge foarte bine! Are memorie 4G dar 2G ocupa Androidul! Singurul inconvenient este ca nu are camera in fata! Dar daca totusi preferi un telefon cu un ecran ceva mai mare iti recomand un S3. Dar daca vrei ceva mai ieftin poti opta pentru un Allview P5, P4, P6! Uita-te pe internet si vezi diverse modele de telefoane! Gandeste-te bine ce vrei si cauta, daca vrei cu anumite detalii uita te pe net si alege l pe cel potrivit! Inca un sfat: NU te lasa influentat de personalul magazinului! Gandeste-te la 2-3 modele pune-le intr-un clasament si de ex. daca n-are telf. care ti-l doresti cel mai mult ia-l pe urmatorul! Funda? big grin Sa il stapanesti sanatos si la cat mai putine cazaturi!