| motanel78 a întrebat:

vreau sa instalez windows 7 caci eu am xp si nu merge cineva mi.a spus ca trb sa umblu la boot in bios si nush ce sa schimb pe acolo si daca dau load setup defaults tot asa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nu trebuie sa umbli in BIOS, tot ce trebuie sa faci este sa introduci DVD-UL cu Windows in unitate, dai restart si apesi F9 pentru boot menu si o sa apară o chestie presa any key for start setup si de acolo te descurci...

| motanel78 explică:

Nu merge dau asa cum zici tu iar dupa apare safe mode, sade mode with networking, safe mode with command prompt, last know good configuration(your most recent settings that worked) si start windoes normally

| K0sti a răspuns (pentru motanel78):

Omul a spus F9, nu F8! Nici dupa dictare nu sunteti in stare sa scrieti?

| motanel78 explică:

Am dat f9 si a aparut boot menu 2. IDE 0 : TOSHIBA MK4032GAX-(PM si 5. PCI LAN: Network Boot