| Cornel_NedelCu_1998 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez o tableta si nu stiu de care. Dati-mi exemple de tablete bune. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Skynettt a răspuns:

Uita-te aici sunt cele mai bune;) http://www.emag.ro/......blete/stoc sper ca te-am ajutat>>

| Cristithebest a răspuns:

Eu zic sa-ti iei una omega pc 7 de la elanko e 400 de lei si e foarte buna merg cam toate aplicatiile de pe galaxy tab diametru 7 inch si e mai buna ca una de exemplu de 1000 de lei e la reducere repede in perioada asta ca expira funda?

| Cornel_NedelCu_1998 explică:

Ce tableta este mai buna? InfoTouch iTab 1011 sau Google Nexus 7?