| alexalex0198 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Allview P7 extreme si am ceva indoieli. As vrea sa stiu daca se blocheaza, cum merge in jocuri gen Real Racing 3 sau Asphalt 8 si daca este cat de cat rezistent. Ar fi o problema mare ca nu are slot de card? Ajung 16GB, avand in vedere si spatiul ocupar de sistem? As vrea parerea cuiva care a avut ocazia sa il foloseasca sau care stie despre el mai mult decat spun specificatiile.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Telefonul se misca ireprosabil in aplicatii si jocuri puternice. Dar ca orice telefon pe android, dupa cateva luni de utilizare sistemul de operare incepe sa-si mai piarda din viteza daca pot sa spun asa. Memoria interna este arhisuficienta tinand cont ca android-ul ocupa maxim 2gb, mai ramai cu vreo 14 gb dispoibil.