| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi imi cumpar o placa video noua si nu stiu de care, ma puteti ajuta? Placa mea video actuala este ATI Radeon X1050 256 mb, procesor AMD Athlon 64X2 Dual Core 4000+ 2. 1Ghz, 2.5 gb ram. Bugetul este de 200 de lei! Dau FUNDA, multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| ITMania a răspuns:

La 200 lei nu iei placa video, ci semiprostie. Ori strange de`un 350 lei cat e o HD7750, ori nu mai cumperi nimic.

1 răspuns:
| BitzaYlg a răspuns:

Daca vrei o placa video mai buna iti recomand una Nvidia 1gb sau 2. dar 2 e mai scumpa dar si de 1gb este perfecta