| madalin2213 a întrebat:

Sall TPU, Vreau si eu sa stiu de ce atunci cand intru in 2 conturi de metin2 si incerc sa ascult o melodie pe youtube se intrerupe melodia. daca dau click pe pagina de youtube se aude bine daca revin la metin iarasi face asa....am pc destul de bun procesor Intel 2.6.26 dual e 5300, 4gb ram, video 512mb si daca raspunsul vostru va fi ai viteza de la net mica sau schimba windowsul 1 - Inainte nu facea asa chiar si cu 3-4 conturi de metin odata si 2- Chiar astazi am schimbat windowsul din cauza acestei probleme app am windows 7 multumesc mult dau funda!

2 răspunsuri:
| SebastianoTM a răspuns:

Placa video mica uite un sfat daca vr sa asculti o melodie fara sa se intrerupa si sa fi pe 2 conturi fa asa 1 intra in folderu cu metin 2 baga melodia ta din fisierul BGM bafta

| lexy1482 a răspuns:

Probabil ca nu trebuie sa ai trei aplicati deschise cred sper sa fiu de ajutor