| ghicice a întrebat:

Vreau un program de root compatibil cu ZTE blade V(Cosmote Xplore) si un custom room care sa mearga bine.

3 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Http://download.cyanogenmod.org/? device=blade custom room si pentru root foloseste eroot

| Bogdy2k a răspuns:

Aici gasesti tot ce ai nevoie pentru telefonul ZTE BLADE de la partea de soft pana la partea hardware: http://forum.xda-developers.com/zte-blade

| yovalydjj a răspuns:

Cel mai simplu program de root este Vroot si merge pe orice telefon, numai sa descarci versiunea in engleza.