| masculul a întrebat:

Sall tpueu am un stik de Orange si,nu mai vreau sa imi platesc marirea vitezei de net, si vreau sa sa stiu cum maresc viteza gratis

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Sa inteleg ca ai internet mobil de la Orange si ai depasit traficul inclus in abonament si vrei sa maresti viteza fara sa platesti. Pai singura varianta e daca ai un abonament vechi iesit din perioada contractuala minima obligatorie si negociezi la relatii clienti mai mult trafic. Alta varianta ar fi optiunea Happy Night chiar si pe bani care ti-ar permite noaptea sa ai trafic gratuit la viteza maxima, chiar si 4G.

| masculul explică (pentru mont):

Nu am pe calculator stik

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a verifica situatia abonamentului tau, te vom contacta prin mesaj privat.

O zi buna,
Orange Helper