| SefuTauMereu a întrebat:

Sall tuturor, am si eu o problema! Am un laptop HP Pavilion ze2000 care are o problema cu un driver audio am instalat zeci de driveri audio,dar tot nu se aude, oricum acum am instalat pe el Realtek Ac97 audio,si cand intru la device manager imi apar la Sound video and game controller toate alea Audio codecs,..., si la Realtek Ac97 audio imi apare semnul exclamarii (!) deci va reamintesc ca am instalat mai multi driveri audio si degeaba, am instalat si programul Driver genius 12.0 care cauta si upgradeaza driverii. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Xscape a răspuns:

Ia de la site-ul oficial, HP, desfa baterie, si uita-te pe ea, scrie seria la Laptop, pui seria, numele, si-ti da driveru`. Am si eu acelasi laptop. Succes.

| SefuTauMereu explică (pentru Xscape):

Tu ce windows ai pe el?

| SefuTauMereu explică (pentru Xscape):

Frate esti cel mai tare FUNDA muntumesc l-am dus si la un specialist si nu l-a facut, mersii mult il facui. happy