| DarkusEyes13 a întrebat:

Sall tuturor!(imi cer scuze de categorie dar cred ca s-a sters categoria Jocuri online/pc). Vreau si eu sa stiu ce fel de itm ar trebui sa am la metin2 pe ninja lame? adica un metin2 PvP vreau sa zic ce bonusuri sa am sa dau foarte mult pe skill.Recomandati-mi bonusuri full cum ar trebui sa fie pentru toate iteme-urile cine imi recomada si functioneza ii dau funda!

1 răspuns:
| Katalyn_8526 a răspuns:

La primele sa ai dexteritate, aparari, pe arma paguba medie mare, semioameni, HP, iar la 6/7 rezistenta+tare impotriva si toate rasele.