| xGeorge a întrebat:

Sall vrea sa-mi ziceti niste jocuri ANDROID

Răspuns Câştigător
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Niste jocu super tari: Angry Birds, GTA 3 sau VICE CITY, pou, nova 3, nova 2, nova, need for speed.

4 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Perfect parking, bus parking, motocross stunt, angry birds, fruit ninja

| AlexUnder a răspuns:

Banuiesc ca daca ai un telefon cu android ai si android market si le poti lua de acolo bine inteles daca ai net dar banueisc ca ai WiFi pe el si daca ai un router e excelent si acolo poti gasi multe jocuri free deci cauta acolo dar daca nu indeplinesti conditiile de mai sus o sa iti dau eu cateva jocuri sau mai bine iti dau tie un site ca sa alegi jocuri www.androidgamesroom.com

| JulyStorm a răspuns:

Intra pe Google Play la sectiunea Jocuri si gasesti acolo si cu plata si gratuite.

| cipri3 a răspuns:

Deci H.A.W.X sau Splinter Cell Conviction sau GTA 3.Depinde si de performantele telefonului tau.