| okokokokokok a întrebat:

Sall!
Vreau o lista cu aplicati sau jocuri pentru Nokia Xpress music 5800, are sistem de operare "symbian S60v5".sa fie in special :
-talking Tom
-Messenger
-decibel meters
-need for speed the run
-angry birds
-fruits ninja
P.S : ar tebui sa le iau direc pe telefon sau in calculator si apoi le bag pe tel.+SITE DE UNDE SA LE DECARC
! FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| Alexu420 a răspuns:

Ai putea sa incerci in ovi store sau forum.mobilism.org

| sfeklasfekla a răspuns:

In primul rand aceste aplicatii sunt pentru android sau IOS(adica iphone)angry birds nu exista pentru symbian nici fruits ninja si need for speed exista dar intr-o calitate foarte proasta si il vei juca din sageti nu cum cred ca ai vrea tu din telefon sa faci stanga dreapta..Cat despre talking tom exista o versiune dar este praf asa ca iti recomand sa iti cumperi un iphone daca vrei aceste aplicatii am la vanzare un 3g si un 3gs llg_art este id-ul meu daca doresti ma contactezi... Sper ca ti-au fost de folos informatiile mele

| sfeklasfekla a răspuns:

Degeaba incearca alea sunt aplicatii pentru iphone si android