| Catana_Alex_1998 a întrebat:

Sall! Vreau sa achizitionez un telefon, nu stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy j5 si Huawei P8. Ma puteti ajuta cu argumente.

6 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Pai mai intai cauta pe net detalii despre fiecare eu am j 5 dar nu are memorie mult 8 g, face poze foarte bine intereseaza-te si despre Huwaiei P 8 se gaseste pe net, si depinde ce iti convine

| Alejay a răspuns:

Intre cele 2 Huawei P8, avand in vedere pretul nejustificat unde platesti doar firma iti recomand Meizu M3 note, nu este cunoscut dar este genial!

| AlexandraColar a răspuns:

Samsung galaxy j5, e bun, ieftin, merge bine

| CPAElites a răspuns (pentru AlexandraColar):

Ieftin? O Chinezarie de ~500 lei se p*sa pe j5-ul tau!

| LauLaura112 a răspuns:

As opta pentru J5 pentru ca e ieftin, bun, face poze geniale si aplicatiile merg foarte bine pe el.